mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 12.11.2021
11:00 - 12:00

Místo konání
FAPPZ ČZU


Očima studenta 

Současný student Vám v působišti studentského spolku Pupen představí, jaké jsou možnosti zapojení studentů do života na Fakultě agrobiologie a potravinových a přírodních zdrojů. Dozvíte se, jaké studentské spolky na ČZU existují, kde se dá odpočívat, spolupracovat na projektech, nebo kde se můžete v tichosti věnovat studiu. Zároveň zjistíte, jak trávit v areálu volný čas – ať už máte zájem o sportovní aktivity, nebo o příležitosti k večernímu posezení s přáteli.  ČZU zkrátka nabízí vše, co si může student přát! 

Po úvodním slovu Vás student vezme na procházku po univerzitním areálu a ukáže vám fakultní prostory, laboratoře a učebny. Nečekejte ovšem nudnou prohlídku učeben. V rámci prohlídky vyjdete i mimo budovy a podíváte se do skleníků, kde kromě stovky druhů rostlin najdete i živočichy, nebo se projdete ke stájím, kde kromě koní uvidíte i lamy a hospodářská zvířata. Zavítáte i do nádherného podzimního Libosadu. Na závěr Vám Váš průvodce ukáže i koleje ČZU, menzu a univerzitní kluby a restaurace.  

Po prohlídce se studentem byste měli mít ucelenou představu o tom, co areál univerzity nabízí a jaké jsou zde možnosti studentského života.  

 

 

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.